Wybierz autora
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje RODO

Z dniem 25 maja 2018 r. zaczęły obowiązywać: unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE (określane jako „RODO”), a także polska ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Administratorem Danych Osobowych jest Marek Maciołek prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo TIPI z siedzibą w Wielichowie, przy ul. Łąkowa 3.

Dane osobowe przetwarzane są w sposób zapewniający ich odpowiednie bezpieczeństwo, integralność i poufność, w oparciu o podstawę prawną i zgodnie z prawem, rzetelnie, uczciwie, w konkretnym celu i nie „na zapas”, nie więcej i nie dłużej, niż potrzeba.

Dane osobowe są przetwarzane w celu założenia i utrzymywania konta Klienta oraz w związku z realizacją umowy sprzedaży poprzez sklep internetowy „Księgarnia w tipi”. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy na rzecz Klienta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i służą one wyłącznie do realizacji złożonego zamówienia. Dane osobowe są przekazywane wyłącznie Poczcie Polskiej w celu dostarczenia przesyłki. Dane osobowe nie są przetwarzane w celach marketingowych.

Klientowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: tipi@tipi.pl

W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych, realizowane przez Przedsiębiorstwo TIPI, narusza przepisy o ochronie danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Produkt dnia
Zimowe kroniki
Zimowe kroniki

39,00 zł

szt.
Pipestone
Pipestone

39,00 zł

szt.
Promocje
Tawacin pakiet: wszystkie dostępne numery
Tawacin pakiet: wszystkie dostępne numery

32,00 zł

Cena regularna: 64,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl